...

Łomża

Białystok

Olsztyn

Suwałki

Giżycko

Powietrzna pompa ciepła cena z montażem Suwałki

Pompa ciepła to urządzenie majce wiele funkcji. Pobiera energię cieplną z otoczenia budynku (np. z powietrza, gruntu lub wody), a następnie oddaje ją do instalacji centralnego ogrzewania. W ten sposób wytwarza ekologiczną energię przy niewielkich kosztach energii elektrycznej. 

Pompa ciepła może służyć do ogrzewania budynku, wody użytkowej, a także do chłodzenia pomieszczeń latem.

Jeśli chcesz zapewnić sobie komfort termiczny w domu lub biurze – pomożemy Ci dobrać najlepsze rozwiązanie, w zależności od zapotrzebowania na energię i możliwości, jakie stwarza docelowe miejsce montażu. Wyliczymy również dokładną cenę powietrznej popmpy ciepła z montażem w Suwałkach lub innym miejscu. 

Nibe, Hewalex i Stiebel Eltron – to producenci pomp ciepła, które znajdziesz w naszej ofercie. Najczęstszym wyborem wśród klientów są powietrzne pompy ciepła, które, jak już wspomnieliśmy wykorzystują powietrze zewnętrzne do ogrzewania, jak i chłodzenia budynku.

Nawet przy ujemnych temperaturach, powietrze zawiera ciepło, które można odebrać dzięki pompie ciepła typu powietrze/woda, a następnie wykorzystać je do ogrzania domu oraz do produkcji ciepłej wody użytkowej. Ta sama pompa ciepła może być wykorzystana jako jednostka klimatyzacyjna, chłodząc dom w okresie letnim. Pompy ciepła powietrze/woda jako źródło ciepła wykorzystują powietrze zewnętrzne, w związku z czym wykonywanie dolnego źródła w postaci sond pionowych lub kolektora gruntowego jest zbędne, a produkcja ciepła jest możliwa nawet, gdy temperatura na zewnątrz budynku spada do -25oC.

Nasze firma świadczy usługi między innymi w Suwałkach.

Wybierz powietrzną pompę ciepła i ciesz się idealną temperaturą! Zainstalowane urządzenia działają prawidłowo, dając naszym klientom zadowolenie na wiele lat!

Nasze usługi świadczymy również w takich miastach jak:

Posiadamy oddziały w 5 miastach północno-wschodniej Polski. Wybierz dogodną lokalizację i zadzwoń do nas po najlepszą ofertę.

Zainteresowała Cię ta oferta?
Skontaktuj się z nami.

tel: +48 87 567 09 84
suwalki@rzonca.eu
Godziny otwarcia: 7:00 – 16:00
Sobota: 7:00 – 11:00

Nasze oddziały

Znajdziesz nas na terenie województwa podlaskiego w 5 lokalizacjach.

m
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.