...

Łomża

Białystok

Olsztyn

Suwałki

Giżycko

Powietrzna pompa ciepła cena z montażem Białystok

Pompa ciepła to wielofunkcyjne urządzenie, które pobiera energię cieplną z otoczenia budynku (np. z powietrza, gruntu lub wody) i oddaje ją do instalacji centralnego ogrzewania. Dzięki temu pozyskuje ekologiczną energię przy niewielkich kosztach energii elektrycznej. 

Pompa ciepła może służyć do ogrzewania budynku, wody użytkowej, a także do chłodzenia pomieszczeń podczas upalnych dni.

Jeśli zastanawiasz się nad wyborem najlepszej opcji do swojego domu lub gospodarstwa – pomożemy Ci dobrać najlepsze rozwiązanie, w zależności od zapotrzebowania na energię i możliwości, jakie stwarza docelowe miejsce montażu. Wyliczymy również dokładną cenę powietrznej pompy ciepła  z montażem Białystok. 

W swojej ofercie posiadamy wiele rodzajów pomp produkcji Nibe, Hewalex i Stiebel Eltron. Jednym z najczęstszych wyborów powietrzna pompa ciepła. Dzięki niej powietrze zewnętrzne można wykorzystać do ogrzewania, a także do chłodzenia budynku. 

Nawet przy ujemnych temperaturach, powietrze zawiera ciepło, które można odebrać dzięki pompie ciepła typu powietrze/woda, a następnie wykorzystać je do ogrzania domu oraz do produkcji ciepłej wody użytkowej. Ta sama pompa ciepła może być wykorzystana jako jednostka klimatyzacyjna, chłodząc dom w okresie letnim. Pompy ciepła powietrze/woda jako źródło ciepła wykorzystują powietrze zewnętrzne, w związku z czym wykonywanie dolnego źródła w postaci sond pionowych lub kolektora gruntowego jest zbędne, a produkcja ciepła jest możliwa nawet, gdy temperatura na zewnątrz budynku spada do -25oC.

Wybierz powietrzną pompę ciepła i ciesz się idealną temperaturą! Zainstalowane urządzenia działają prawidłowo, dając naszym klientom zadowolenie na wiele lat!

Zobacz również:

Słuchamy potrzeb naszych klientów, dlatego ciągle poszerzamy zakres naszych usług.

Klimatyzacja

Piec gazowy

Piec na pellet

Pompa ciepła

Nasze usługi świadczymy również w takich miastach jak:

Posiadamy oddziały w 5 miastach północno-wschodniej Polski. Wybierz dogodną lokalizację i zadzwoń do nas po najlepszą ofertę.

Zainteresowała Cię ta oferta?
Skontaktuj się z nami.

tel: +48 85 745 46 56
bialystok@rzonca.eu
Godziny otwarcia: 7:00 – 16:00

Sobota: 7:00 – 11:00

Nasze oddziały

Znajdziesz nas na terenie województwa podlaskiego w 5 lokalizacjach.

m
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.