...

Łomża

Białystok

Olsztyn

Suwałki

Giżycko

Nowoczesne kotłownie

Nowoczesne kotłownie

Bądź eko i postaw na rozwiązania, które polubisz nie tylko Ty, ale również nasza planeta!

Proekologiczne podejście i regulacje prawne w tym zakresie wymogły na producentach urządzeń opałowych stosowanie rozwiązań, które nie będą szkodliwe dla środowiska oraz przyczynią się do poprawy komfortu naszego życia. Poznaj dwa rozwiązania i wybierz to, które bardziej pasuje do Twoich potrzeb.

Kotłownie pelletowe

Idealnie wpisują się w ten trend! Stosują one ekologiczne paliwo (pellet), dzięki czemu spełniają wymogi ecodesign oraz 5 klasy wg normy PN EN 303-5:2012. Kotły pelletowe to urządzenia niemal bezobsługowe. Zastosowana w nich technologia pozwala ustawienie pieca do naszych potrzeb – urządzenie będzie się samo uruchamiać oraz wygaszać. Użytkownik będzie musiał jedynie co jakiś czas uzupełnić ilość pelletu w zasobniku oraz opróżnić popiół z szuflady. Dawkowanie paliwa również odbywa się automatycznie. Pomożemy Ci na każdym z tych etapów!

Piec na pellet z montażem Łomża, Białystok, Olsztyn, Suwałki, Giżycko

Wygoda i komfort użytkowania

kotły c.o. z podajnikiem, które znajdziesz w naszej ofercie praktycznie nie wymagają obsługi. Są maksymalnie zautomatyzowane, wygodne i ekonomiczne. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym, paliwo jest podawane automatycznie. Podobnie jest w przypadku kontroli procesu spalania oraz sterowania instalacją grzewczą. Dzięki temu komfort użytkowania jest nieporównywalnie większy niż w przypadku innych kotłów na paliwa stałe.

Bezpieczeństwo użytkowania

kotły na pellet posiadają automatyczny system czyszczenia wymiennika i rusztu, na którym spala się paliwo. Dzięki funkcji automatycznego czyszczenia kanałów spalinowych oraz palnika, unikamy strat ciepła i zachowujemy najwyższy standard bezpieczeństwa.

Wysoka sprawność

kotły pelletowe łączą w sobie nowoczesną i sprawdzoną konstrukcję wymiennika opartą o system kanałów spalinowych wyposażonych w turbulatory, która zapewnia uzyskanie wysokiej sprawności kotła (aż do 90–92%) oraz zmniejszenie zużycia paliwa w porównaniu do kotłów wyposażonych w tradycyjny wymiennik.

Kotłownie gazowe

Kotły kondensacyjne należą obecnie do najkorzystniejszych - zarówno cenowo, jak i wydajnościowo, rozwiązań. Zachwycają eleganckim wyglądem oraz wysokimi parametrami technicznymi. Dodatkowo wyróżniają się bardzo cichą pracą. Każdy oferowany kocioł gazowy zapewnia również ciepłą wodę użytkową, pracując jako samodzielne źródło ciepła bądź współpracując już z istniejącą instalacją. Ponadto urządzenia są gotowe na dodatkową rozbudowę lub modernizację, dzięki czemu można poszerzać ich funkcjonalność oraz zakres działania. Pomożemy Ci na każdym z tych etapów!

Wyższa sprawność

kotły kondensacyjne odbierają dodatkowe ciepło ze spalin, które w tradycyjnych kotłach ucieka bezpowrotnie przez komin. Dzięki temu pracują z wyższą sprawnością.

Niższe koszty ogrzewania

większa wydajność pracy przekłada się docelowo na niższe koszty ogrzewania. Efekt pracy kotłów kondensacyjnych najlepiej widać po temperaturze spalin. W tradycyjnych kotłach spaliny mają temperaturę ponad 100°C, a w kondensacyjnych wynosi ona tylko 45-60°C.

Piec gazowy z montażem Łomża, Białystok, Olsztyn, Suwałki, Giżycko

Te nowoczesne i ekologiczne rozwiązania w zakresie kotłów i pieców gazowych i pelletowych na pewno również u Ciebie sprawdzą się idealnie! Oferujemy Ci kompleksową usługę w zakresie przedstawienia ofert, doboru, montażu i serwisu kotłów, pieców dwufunkcyjnych i nowoczesnych kotłowni.

Czy wiesz jak uzyskać dofinansowanie?

Aktualnie możesz skorzystać z dofinansowania np. w ramach rządowego programu „Czyste Powietrze”. Decydując się na nie i składając niezbędne dokumenty możesz otrzymać dofinansowanie w wysokości od 30% do 90% poniesionych kosztów kwalifikowanych inwestycji. Więcej informacji znajdziesz TUTAJ.

W naszej ofercie znaleźć można uznanych światowych producentów kotłów pelletowych:

oraz kotłów gazowych i olejowych:

Zainteresowała Cię ta oferta?
Skontaktuj się z nami.

Posiadamy oddziały w 5 miastach północno-wschodniej Polski. Wybierz dogodną lokalizację i zadzwoń do nas po najlepszą ofertę.

tel: +48 86 216 95 30
lomza@rzonca.eu
Godziny otwarcia: 7:00 – 16:00 Sobota: 7:00 – 11:00

tel: +48 85 745 46 56
bialystok@rzonca.eu
Godziny otwarcia: 7:00 – 16:00

Sobota: 7:00 – 11:00
tel: +48 89 539 90 05
olsztyn@rzonca.eu
Godziny otwarcia: 7:00 – 16:00
Sobota: 7:00 – 11:00
tel: +48 87 567 09 84
suwalki@rzonca.eu
Godziny otwarcia: 7:00 – 16:00
Sobota: 7:00 – 11:00

tel: +48 87 429 95 22 gizycko@rzonca.eu
Godziny otwarcia: 7:00 – 16:00 Sobota: 7:00 – 11:00

Nasze oddziały

Znajdziesz nas na terenie województwa podlaskiego w 5 lokalizacjach.

m
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.