...

Łomża

Białystok

Olsztyn

Suwałki

Giżycko

Powietrzna pompa ciepła cena z montażem Łomża

Czym jest pompa ciepła? To urządzenie pobierające energię cieplną z otoczenia budynku (np. z powietrza, gruntu lub wody) i oddające ją do instalacji centralnego ogrzewania. W ten sposób uzyskiwana jest ekologiczna energia przy niewielkich kosztach energii elektrycznej.

Dzięki temu wielofunkcyjnemu urządzeniu można ogrzewać budynki, wodę użytkową oraz chłodzić pomieszczenia latem. Dobierzemy najlepsze rozwiązanie do Twojego domu lub gospodarstwa, dopasowując potrzebną moc oraz analizując docelowe miejsce instalacji. Przedstawimy również dokładną cenę powietrznej pompy ciepła z montażem Łomża.

Nibe, Hewalex i Stiebel Eltron – to marki produkujące pompy ciepła, które znajdziesz w ofercie naszej firmy. Powietrzne pompy ciepła stanowią najczęstszy wybór wśród klientów. Powietrze zewnętrzne, jak już wspomnieliśmy, można wykorzystać zarówno do ogrzewania, jak i chłodzenia budynku.

Nawet przy ujemnych temperaturach, powietrze zawiera ciepło, które można odebrać dzięki pompie ciepła typu powietrze/woda, a następnie wykorzystać je do ogrzania domu oraz do produkcji ciepłej wody użytkowej. Ta sama pompa ciepła może być wykorzystana jako jednostka klimatyzacyjna, chłodząc dom w okresie letnim. Pompy ciepła powietrze/woda jako źródło ciepła wykorzystują powietrze zewnętrzne, w związku z czym wykonywanie dolnego źródła w postaci sond pionowych lub kolektora gruntowego jest zbędne, a produkcja ciepła jest możliwa nawet, gdy temperatura na zewnątrz budynku spada do -25oC.

Nasze usługi realizujemy między innymi w Łomży.

Wybierz powietrzną pompę ciepła i ciesz się idealną temperaturą! Zainstalowane urządzenia działają prawidłowo, dając naszym klientom zadowolenie na wiele lat!

Nasze usługi świadczymy również w takich miastach jak:

Posiadamy oddziały w 5 miastach północno-wschodniej Polski. Wybierz dogodną lokalizację i zadzwoń do nas po najlepszą ofertę.

Zainteresowała Cię ta oferta?
Skontaktuj się z nami.

tel: +48 86 216 95 30
lomza@rzonca.eu
Godziny otwarcia: 7:00 – 16:00 Sobota: 7:00 – 11:00

Nasze oddziały

Znajdziesz nas na terenie województwa podlaskiego w 5 lokalizacjach.

m
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.