...

Łomża

Białystok

Olsztyn

Suwałki

Giżycko

Powietrzna pompa ciepła cena z montażem Giżycko

Chcesz zapewnić sobie komfort termiczny w domu lub biurze? Wybierz powietrzną pompę ciepła i ciesz się idealną temperaturą wnętrza przez cały rok. 

Powietrzna pompa ciepła to urządzenie pobierające energię cieplną z otoczenia budynku (np. z powietrza, gruntu lub wody) i oddające ją do instalacji centralnego ogrzewania, dzięki czemu wytwarzana jest ekologiczna energia przy niskich kosztach energii elektrycznej. 

Dzięki pompie ciepła można ogrzewać budynki, wodę użytkową, a także ochłodzić pomieszczenia latem. Dobierzemy najlepsze rozwiązanie do Twojego budynku, dopasowując potrzebną moc oraz analizując docelowe miejsce instalacji. Podamy także dokładną cenę powietrznej pompy ciepła wraz z montażem w Olsztynie lub w innym miejscu.

W swojej ofercie posiadamy pompy ciepła produkcji Nibe, Hewalex i Stiebel Eltron. Najczęstszym wyborem klientów są powietrzne pompy ciepła. Powietrze zewnętrzne można wykorzystać w dwojaki sposób – do ogrzewania, jak i chłodzenia budynku. Nawet przy ujemnych temperaturach, powietrze zawiera ciepło, które można odebrać dzięki pompie ciepła typu powietrze/woda, a następnie wykorzystać je do ogrzania domu oraz do produkcji ciepłej wody użytkowej. Ta sama pompa ciepła może być wykorzystana jako jednostka klimatyzacyjna, chłodząc dom w okresie letnim. Pompy ciepła powietrze/woda jako źródło ciepła wykorzystują powietrze zewnętrzne, w związku z czym wykonywanie dolnego źródła w postaci sond pionowych lub kolektora gruntowego jest zbędne, a produkcja ciepła jest możliwa nawet, gdy temperatura na zewnątrz budynku spada do -25oC.

Działamy między innymi na terenie Giżycka.

Wybierz powietrzną pompę ciepła i ciesz się idealną temperaturą! Zainstalowane urządzenia działają prawidłowo, dając naszym klientom zadowolenie na wiele lat!

Nasze usługi świadczymy również w takich miastach jak:

Posiadamy oddziały w 5 miastach północno-wschodniej Polski. Wybierz dogodną lokalizację i zadzwoń do nas po najlepszą ofertę.

Zainteresowała Cię ta oferta?
Skontaktuj się z nami.

tel: +48 87 429 95 22
gizycko@rzonca.eu
Godziny otwarcia: 7:00 – 16:00
Sobota: 7:00 – 11:00

Nasze oddziały

Znajdziesz nas na terenie województwa podlaskiego w 5 lokalizacjach.

m
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.