...

Łomża

Białystok

Olsztyn

Suwałki

Giżycko

Piec gazowy montaż Suwałki

Postaw na nowoczesność i wygodę, jednocześnie będąc eko. Razem wspierajmy naszą planetę! 

W ostatnim czasie proekologiczne podejście i regulacje prawne w tym zakresie niejako zmusiły producentów urządzeń opałowych do stosowania rozwiązań, które nie będą szkodliwe dla środowiska naturalnego, a także znacząco wpłyną na poprawę komfortu naszego życia. 

Na rynku znajdziesz liczne oferty przedstawiające rodzaje pieców gazowych. Różnią się one od siebie sposobem montażu, zastosowaną technologią oraz ceną zakupu i eksploatacji. Wśród nich z pewnością znajdziesz model pieca gazowego, który doskonale wpasuje się do Twojego domu i będzie odpowiedzią na Twoje potrzeby. 

Pod względem ceny i wydajności, piece gazowe należą obecnie do najkorzystniejszych rozwiązań. Cechuje je prosty montaż, elegancki wygląd oraz wysokie parametry techniczne. Ponadto charakteryzuje je wyjątkowo cicha praca. Każdy oferowany piec gazowy zapewnia także ciepłą wodę użytkową, pracując jako samodzielne źródło ciepła bądź współpracując już z zamontowaną instalacją. Ponadto urządzenia są gotowe na dodatkową rozbudowę lub modernizację, dzięki czemu można poszerzać ich funkcjonalność oraz zakres działania. Wesprzemy Cię i doradzimy na każdym z tych etapów! 

Piece gazowe mają wiele zalet. Oto niektóre z nich:

  • wyższa sprawnośćkotły odbierają dodatkowe ciepło ze spalin, które w tradycyjnych kotłach ucieka bezpowrotnie przez komin. Dzięki temu pracują z wyższą sprawnością.
  • niższe koszty ogrzewania – większa wydajność pracy przekłada się docelowo na niższe koszty ogrzewania. Efekt pracy kotłów kondensacyjnych najlepiej widać po temperaturze spalin. W tradycyjnych kotłach spaliny mają temperaturę ponad 100°C, a w kondensacyjnych wynosi ona tylko 45-60°C.
  • wygoda – korzystanie z pieca gazowego jest praktycznie bezobsługowe. Należy jedynie zadbać o coroczny przegląd. Po montażu instalacji praktycznie nie musisz się nią zajmować, wystarczy ustawić konkretny program, który zapewni utrzymanie odpowiedniej temperatury w pomieszczeniach.
  • więcej miejsca w kotłowni – w porównaniu z kotłami na węgiel lub drewno kotły gazowe nie zajmują dużo miejsca i pozwalają na utrzymanie czystości w pomieszczeniu.
  • Możliwość zaopatrzenia domu w ciepłą wodę – montaż pieca gazowego nie tylko zapewnia ogrzewanie domu, ale może również dostarczać domownikom ciepłą wodę, eliminując problem związany z montażem dodatkowych urządzeń, takich jak bojlery.

Te innowacyjne i wspierające środowisko rozwiązania w zakresie pieców gazowych na pewno również u Ciebie sprawdzą się idealnie! Oferujemy Ci kompleksową usługę w Suwałkach w zakresie przedstawienia ofert, doboru, montażu i serwisu kotłów, pieców dwufunkcyjnych i nowoczesnych kotłowni.

Zobacz również:

Słuchamy potrzeb naszych klientów, dlatego ciągle poszerzamy zakres naszych usług.

Nasze usługi świadczymy również w takich miastach jak:

Posiadamy oddziały w 5 miastach północno-wschodniej Polski. Wybierz dogodną lokalizację i zadzwoń do nas po najlepszą ofertę.

Zainteresowała Cię ta oferta?
Skontaktuj się z nami.

Posiadamy oddziały w 5 miastach północno-wschodniej Polski. Wybierz dogodną lokalizację i zadzwoń do nas po najlepszą ofertę.

tel: +48 87 567 09 84
suwalki@rzonca.eu
Godziny otwarcia: 7:00 – 16:00
Sobota: 7:00 – 11:00

Nasze oddziały

Znajdziesz nas na terenie województwa podlaskiego w 5 lokalizacjach.

m
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.