...

Łomża

Białystok

Olsztyn

Suwałki

Giżycko

Piec gazowy montaż Białystok

Bądź eko i postaw na rozwiązania, które polubisz nie tylko Ty, ale również nasza planeta!

Proekologiczne podejście i regulacje prawne w tym zakresie wymogły na producentach urządzeń opałowych stosowanie rozwiązań, które nie będą szkodliwe dla środowiska oraz przyczynią się do poprawy komfortu naszego życia.

Na rynku znajdziesz wiele rodzajów pieców gazowych. Różnią się sposobem montażu, zastosowaną technologią oraz ceną zakupu i eksploatacji. Wśród nich na pewno wybierzesz model odpowiedni do Twojego domu.

Kotły gazowe i olejowe kondensacyjne należą obecnie do najkorzystniejszych – zarówno cenowo, jak i wydajnościowo, rozwiązań. Zachwycają eleganckim wyglądem, łatwym montażem oraz wysokimi parametrami technicznymi. Dodatkowo wyróżniają się bardzo cichą pracą. Każdy oferowany piec gazowy zapewnia również ciepłą wodę użytkową, pracując jako samodzielne źródło ciepła bądź współpracując już z istniejącą instalacją. Ponadto urządzenia są gotowe na dodatkową rozbudowę lub modernizację, dzięki czemu można poszerzać ich funkcjonalność oraz zakres działania. Pomożemy Ci na każdym z tych etapów!

Główne zalety pieców gazowych to:

  • wyższa sprawnośćkotły odbierają dodatkowe ciepło ze spalin, które w tradycyjnych kotłach ucieka bezpowrotnie przez komin. Dzięki temu pracują z wyższą sprawnością.
  • niższe koszty ogrzewania – większa wydajność pracy przekłada się docelowo na niższe koszty ogrzewania. Efekt pracy kotłów kondensacyjnych najlepiej widać po temperaturze spalin. W tradycyjnych kotłach spaliny mają temperaturę ponad 100°C, a w kondensacyjnych wynosi ona tylko 45-60°C.
  • wygoda – korzystanie z pieca gazowego jest praktycznie bezobsługowe. Należy jedynie zadbać o coroczny przegląd. Po montażu instalacji praktycznie nie musisz się nią zajmować, wystarczy ustawić konkretny program, który zapewni utrzymanie odpowiedniej temperatury w pomieszczeniach.
  • więcej miejsca w kotłowni – w porównaniu z kotłami na węgiel lub drewno kotły gazowe nie zajmują dużo miejsca i pozwalają na utrzymanie czystości w pomieszczeniu.
  • Możliwość zaopatrzenia domu w ciepłą wodę – montaż pieca gazowego nie tylko zapewnia ogrzewanie domu, ale może również dostarczać domownikom ciepłą wodę, eliminując problem związany z montowaniem dodatkowych urządzeń, takich jak bojlery.

Te nowoczesne i ekologiczne rozwiązania w zakresie kotłów i pieców gazowych na pewno również u Ciebie sprawdzą się idealnie! Oferujemy Ci kompleksową usługę na terenie Białegostoku w zakresie przedstawienia ofert, doboru, montażu i serwisu kotłów, pieców dwufunkcyjnych i nowoczesnych kotłowni.

Zobacz również:

Słuchamy potrzeb naszych klientów, dlatego ciągle poszerzamy zakres naszych usług.

Nasze usługi świadczymy również w takich miastach jak:

Posiadamy oddziały w 5 miastach północno-wschodniej Polski. Wybierz dogodną lokalizację i zadzwoń do nas po najlepszą ofertę.

Zainteresowała Cię ta oferta?
Skontaktuj się z nami.

Posiadamy oddziały w 5 miastach północno-wschodniej Polski. Wybierz dogodną lokalizację i zadzwoń do nas po najlepszą ofertę.

tel: +48 85 745 46 56
bialystok@rzonca.eu
Godziny otwarcia: 7:00 – 16:00

Sobota: 7:00 – 11:00

Nasze oddziały

Znajdziesz nas na terenie województwa podlaskiego w 5 lokalizacjach.

m
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.