...

Łomża

Białystok

Olsztyn

Suwałki

Giżycko

Piec gazowy montaż Giżycko

Nowoczesne, eko kotłownie to rozwiązania, które spodobają się Tobie i naszej planecie! 

Proekologiczne podejście oraz związane z nim regulacje prawne sprawiły, że producenci urządzeń opałowych muszą stosować rozwiązania, które wpłyną na zdecydowane polepszenie komfortu naszego życia, a także nie będą negatywnie wpływały na środowisko. 

Jednym ze wspomnianych rozwiązań są piece gazowe. W tym momencie na rynku dostępnych jest już wiele rodzajów pieców gazowych, które różnią się od siebie na przykład sposobem montażu, użytą technologią oraz ceną zakupu i eksploatacji. Jesteśmy przekonani, że wśród nich z pewnością wybierzesz model, który idealnie sprawdzi się w Twoim domu. 

Kotły gazowe to aktualnie jedno z najkorzystniejszych – zarówno cenowo, jak i wydajnościowo, rozwiązań. Zachwycają eleganckim wyglądem, prostym montażem oraz wysokimi parametrami technicznymi. Charakteryzują się również cichą pracą. Dodatkowo każdy oferowany przez naszą firmę piec gazowy zapewnia również ciepłą wodę użytkową, pracując jako samodzielne źródło ciepła bądź współpracując już z istniejącą instalacją. Oprócz tego urządzenia są gotowe na dodatkową rozbudowę lub modernizację, dzięki czemu można poszerzać ich funkcjonalność oraz zakres działania. Możesz liczyć na naszą pomoc na każdym z tych etapów!

Główne zalety pieców gazowych to:

  • wyższa sprawnośćkotły odbierają dodatkowe ciepło ze spalin, które w tradycyjnych kotłach ucieka bezpowrotnie przez komin. Dzięki temu pracują z wyższą sprawnością.
  • niższe koszty ogrzewania – większa wydajność pracy przekłada się docelowo na niższe koszty ogrzewania. Efekt pracy kotłów kondensacyjnych najlepiej widać po temperaturze spalin. W tradycyjnych kotłach spaliny mają temperaturę ponad 100°C, a w kondensacyjnych wynosi ona tylko 45-60°C.
  • wygoda – korzystanie z pieca gazowego jest praktycznie bezobsługowe. Należy jedynie zadbać o coroczny przegląd. Po montażu instalacji praktycznie nie musisz się nią zajmować, wystarczy ustawić konkretny program, który zapewni utrzymanie odpowiedniej temperatury w pomieszczeniach.
  • więcej miejsca w kotłowni – w porównaniu z kotłami na węgiel lub drewno kotły gazowe nie zajmują dużo miejsca i pozwalają na utrzymanie czystości w pomieszczeniu.
  • możliwość zaopatrzenia domu w ciepłą wodę – montaż pieca gazowego nie tylko zapewnia ogrzewanie domu, ale może również dostarczać domownikom ciepłą wodę, eliminując problem związany z montowaniem dodatkowych urządzeń, takich jak bojlery.

Opisane powyżej rozwiązania w zakresie kotłów i pieców gazowych z pewnością idealnie sprawdzą się także w Twoim domu! Oferujemy Ci kompleksową usługę w Giżycku, w zakresie przedstawienia ofert, doboru, montażu i serwisu kotłów, pieców i nowoczesnych kotłowni.

Zobacz również:

Słuchamy potrzeb naszych klientów, dlatego ciągle poszerzamy zakres naszych usług.

Nasze usługi świadczymy również w takich miastach jak:

Posiadamy oddziały w 5 miastach północno-wschodniej Polski. Wybierz dogodną lokalizację i zadzwoń do nas po najlepszą ofertę.

Zainteresowała Cię ta oferta?
Skontaktuj się z nami.

Posiadamy oddziały w 5 miastach północno-wschodniej Polski. Wybierz dogodną lokalizację i zadzwoń do nas po najlepszą ofertę.

tel: +48 87 429 95 22 gizycko@rzonca.eu
Godziny otwarcia: 7:00 – 16:00 Sobota: 7:00 – 11:00

Nasze oddziały

Znajdziesz nas na terenie województwa podlaskiego w 5 lokalizacjach.

m
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.