...

Łomża

Białystok

Olsztyn

Suwałki

Giżycko

Piec gazowy montaż Olsztyn

Postaw na nowoczesność i wygodę, jednocześnie będąc eko i wspierając naszą planetę! 

W ostatnim czasie proekologiczne podejście i regulacje prawne w tym zakresie niejako zmusiły producentów urządzeń opałowych do stosowania rozwiązań, które nie będą szkodliwe dla środowiska naturalnego, a także znacząco poprawią komfort naszego życia. 

Na rynku znajdziesz liczne oferty przedstawiające wiele rodzajów pieców gazowych. Różnią się one od siebie sposobem montażu, zastosowaną technologią oraz ceną zakupu i eksploatacji. Spośród nich z pewnością znajdziesz model, który idealnie wpasuje się do Twojego domu. 

Pod względem ceny i wydajności, piece gazowe należą obecnie do najkorzystniejszych rozwiązań. Wyróżniają się eleganckim wyglądem oraz wysokimi parametrami technicznymi. Ponadto charakteryzuje je bardzo cicha praca oraz łatwy montaż. Każdy oferowany przez naszą firmę piec gazowy zapewnia również ciepłą wodę użytkową, pracując jako samodzielne źródło ciepła bądź współpracując już z zamontowaną instalacją. Ponadto urządzenia są gotowe na dodatkową rozbudowę lub modernizację, dzięki czemu można poszerzać ich funkcjonalność oraz zakres działania. Wesprzemy Cię i doradzimy na każdym z tych etapów! 

Oto największe zalety pieców gazowych:

  • wyższa sprawnośćkotły odbierają dodatkowe ciepło ze spalin, które w tradycyjnych kotłach ucieka bezpowrotnie przez komin. Dzięki temu pracują z wyższą sprawnością.
  • niższe koszty ogrzewania – większa wydajność pracy przekłada się docelowo na niższe koszty ogrzewania. Efekt pracy kotłów kondensacyjnych najlepiej widać po temperaturze spalin. W tradycyjnych kotłach spaliny mają temperaturę ponad 100°C, a w kondensacyjnych wynosi ona tylko 45-60°C.
  • wygoda – korzystanie z pieca gazowego jest praktycznie bezobsługowe. Należy jedynie zadbać o coroczny przegląd. Po montażu instalacji praktycznie nie musisz się nią zajmować, wystarczy ustawić konkretny program, który zapewni utrzymanie odpowiedniej temperatury w pomieszczeniach.
  • więcej miejsca w kotłowni – w porównaniu z kotłami na węgiel lub drewno kotły gazowe nie zajmują dużo miejsca i pozwalają na utrzymanie czystości w pomieszczeniu.
  • Możliwość zaopatrzenia domu w ciepłą wodę – montaż pieca gazowego nie tylko zapewnia ogrzewanie domu, ale może również dostarczać domownikom ciepłą wodę, eliminując problem związany z montowaniem dodatkowych urządzeń, takich jak bojlery.

Te innowacyjne i wspierające środowisko rozwiązania w zakresie pieców gazowych na pewno również u Ciebie sprawdzą się idealnie! Oferujemy Ci kompleksową usługę w Olsztynie w zakresie przedstawienia ofert, doboru, montażu i serwisu kotłów, pieców dwufunkcyjnych i nowoczesnych kotłowni.

Zobacz również:

Słuchamy potrzeb naszych klientów, dlatego ciągle poszerzamy zakres naszych usług.

Nasze usługi świadczymy również w takich miastach jak:

Posiadamy oddziały w 5 miastach północno-wschodniej Polski. Wybierz dogodną lokalizację i zadzwoń do nas po najlepszą ofertę.

Zainteresowała Cię ta oferta?
Skontaktuj się z nami.

Posiadamy oddziały w 5 miastach północno-wschodniej Polski. Wybierz dogodną lokalizację i zadzwoń do nas po najlepszą ofertę.

tel: +48 89 539 90 05
olsztyn@rzonca.eu
Godziny otwarcia: 7:00 – 16:00
Sobota: 7:00 – 11:00

Nasze oddziały

Znajdziesz nas na terenie województwa podlaskiego w 5 lokalizacjach.

m
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.