...

Łomża

Białystok

Olsztyn

Suwałki

Giżycko

Montaż klimatyzacji Białystok

Zredukuj wilgoć i zanieczyszczenia!

Nowoczesne klimatyzatory wyposażone są w czujniki i systemy określające, a następnie dostosowujące poziom temperatury oraz wilgotność powietrza, dzięki czemu są w stanie na bieżąco zapewniać nam warunki komfortu cieplnego, które najlepiej wpływają na nasze samopoczucie i zdrowie.

Urządzenia te mogą działać przez cały rok – latem zapewniając nam przyjemne chłodzenie, a zimą i w okresach przejściowych szybko podnosząc temperaturę w pomieszczeniu. Odpowiednio ustawiona klimatyzacja zapewnia utrzymanie tzw. warunków komfortu cieplnego, czyli stanu, w którym człowiek czuje się najlepiej.

Decydując się na montaż klimatyzacji domowej, biurowej lub klimatyzacji do obiektów przemysłowych i handlowych możesz wybrać spośród kilku rodzajów klimatyzatorów i instalacji:

  • Klimatyzatory przenośne

Mobilne urządzenia, których lokalizację można zmieniać w zależności od potrzeb. Klimatyzatory te są kompaktowe (niewielkich rozmiarów), ale są jednocześnie dość hałaśliwe, mogą emitować dźwięki o natężeniu ok. 50 dB.

  • Split

Klimatyzator złożony z dwóch jednostek: jedna z nich umieszczona jest na zewnątrz budynku, druga – wewnątrz, bezpośrednio w klimatyzowanym pomieszczeniu. Obie te jednostki połączone są specjalnymi rurami chłodniczymi. System klimatyzacji typu split może służyć zarówno do chłodzenia, jak i ogrzewania. Należy jednak dokładnie obliczyć moc klimatyzatora i jeśli okazałoby się, że budynek może być niedogrzany, konieczne będzie zainstalowanie dodatkowego systemu grzewczego np. ogrzewania elektrycznego.

  • Multi-split

Urządzenie, w którym do jednej jednostki zewnętrznej można podłączyć kilka jednostek wewnętrznych. W nowoczesnych systemach super multi-split, klimatyzator może utrzymywać różną temperaturę w poszczególnych pomieszczeniach, co sprawia, że idealnie sprawdzą się np. w pomieszczeniach biurowych lub przemysłowych. Ciepło odzyskiwane z pomieszczeń wymagających chłodzenia przekazywane jest do pomieszczeń ogrzewanych. W klimatyzatorach split i multi-split można stosować jednostki wewnętrzne przypodłogowe, ścienne oraz sufitowe. Systemy multi-split i klimatyzacja kanałowa są źródłem dźwięku o natężeniu poniżej 30 dB, co czyni je prawie niesłyszalnymi.

  • Klimatyzacja kanałowa

System, w którym powietrze z jednostki zewnętrznej rozprowadzane jest kanałami do pomieszczeń. W bardziej rozbudowanych systemach powietrze dostarczane jest do centrali klimatyzacyjnej. Z niej, po odpowiednim przygotowaniu przez kanały i nawiewniki wypływa do poszczególnych pomieszczeń. Przewaga tego systemu nad innymi urządzeniami polega przede wszystkim na cichej pracy. 

Nasza firma posiada wszystkie niezbędne uprawnienia F-Gaz oraz wykwalifikowany personel, który w profesjonalny i bezpieczny sposób przeprowadzi montaż klimatyzacji. Działamy między innymi w Białymstoku. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!

Zobacz również:

Słuchamy potrzeb naszych klientów, dlatego ciągle poszerzamy zakres naszych usług.

Nasze usługi świadczymy również w takich miastach jak:

Posiadamy oddziały w 5 miastach północno-wschodniej Polski. Wybierz dogodną lokalizację i zadzwoń do nas po najlepszą ofertę.

Zainteresowała Cię ta oferta?
Skontaktuj się z nami.

tel: +48 85 745 46 56
bialystok@rzonca.eu
Godziny otwarcia: 7:00 – 16:00

Sobota: 7:00 – 11:00

Nasze oddziały

Znajdziesz nas na terenie województwa podlaskiego w 5 lokalizacjach.

m
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.